Çatpınar Turizm
Çatpınar Turizm

Çatpınar Turizm

Çatpınar Turizm Taşımacılıkta 25 Yıllık Tecrübe

1992  yılında kurulan Çatpınar Seyahat, Turizm ve Taşımacılık, Türkiye’nin karayolu yolcu taşıma alanında şirket olarak 25 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Çatpınar Seyahat’in müşteri memnuniyeti ve iş ahlâkı ilkeleri ışığında sektöründe ve bulunduğu yöresinde lider ve öncü olmaya devam etmektedir.

Konforlu ve güvenli otobüs filosuyla 25 yıldır İstanbul-Sivas-Hafik-Çatpınar-Doğanşar arasında huzur ve hasret taşımaktadır.

Çatpınar Turizm

Çatpınar Turizm Konforlu Taşımacılık

Özellikle son yıllarda yolcu sayısını arttıran Çatpınar seyahat ve Turizm bölge halkı tarafından da tercih edilmektedir. Kurum misyonu olarak her zaman yolcu memnuniyetini ön planda tutmakta ve sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü olmaktadır.

Çatpınar yolcu otobüsü tecrübe ile günümüz yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve yolcu memnuniyeti için personel ve donanım açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

Bilet Satış Noktaları

Bağcılar
Kağıthane
Ümraniye
Sivas Çatpınar

Sizde Çatpınar Seyahat firması gibi firmanızı ücretsiz kaydedip, milyonlara sesinizi duyurabilirsiniz. Firmanızı hiçbir ücret ödemeden hemen kaydetmek için lütfen öncelikle Üyelik işlemleri bölümünden Üye Olunuz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz