Ak Parti Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları 2019
Ak Parti Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları 2019

Ak Parti Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları Seçimleri İçin Resmi Müracaatlar  Sona Erdi

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları yerel seçimler için resmi müracaatlarını tamamlayarak, Seçim bölgeleri olan Doğanşar ilçesinde seçmenleriyle buluşmaya devam ediyor.

2019 seçimleri yaklaşırken, partilerin seçim programları ve belediye başkan aday adaylarının tanıtım çalışmaları da iyiden iyiye hızlanıyor.

2019 seçimleri yaklaşırken Sivas il ve ilçe belediye başkan aday adayları da çalışmalarına hız verdi. Seçim maratonu ve aday adaylık çalışmaları, Doğanşar ilçesinde de hızla devam ediyor.

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları, yerel seçimleri sürecine girmişken, gerek yerel basından gerekse sosyal medya hesaplarından, gerekse telefon sms’leri aracılığıyla seçmenlerine ulaşmaya, projelerini anlatmaya devam ediyor.

Ayrıca Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları 2019 seçimleri yaklaşırken ilçelerinde bulunan esnafları ve kamu kurumlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmiyorlar.

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları Seçimleri için kimler başvurdu?

Sivas’ın tüm ilçelerinde olduğu gibi Doğanşar ilçesinde de Ak Parti aday adaylık başvuruları resmen sona erdi. Sivas Doğanşar Ak Parti ilçe başkanı Mahmut Ağır’dan edinilen bilgiye göre Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları yerel seçimleri için Ak Partiden 6 aday adayı resmi müracaatla başvuruda bulundu.

Doğanşar Ak Parti İlçe Başkanı Mahmut Ağır
Doğanşar Ak Parti İlçe Başkanı Mahmut Ağır

İşte Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları

Doğanşar Ak Parti İlçe başkanlığından yapılan açıklamaya göre resmi müracaatla başvuranlar şöyle;

Necdet Oktay Karaman

Şerif Yürük

Turan Bayrak

Halil Aktaş

Ahmet Kurdik

Meryem Alpay

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları seçimleri yaklaşırken Doğanşar İlçesi aday adayları içerisinde bulunan bayan belediye başkan aday adayı isminin listede olması oldukça dikkat çekti.

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları içerisinde mevcut belediye başkanı Necdet Oktay Karaman’da listede yer aldı.

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları yılı yerel seçimleri için diğer partilerin adaylık konusunda bir açıklaması bulunmuyor. Doğanşar Haber diğer partilerle irtibat kurarak varsa aday adaylık bilgilerine ulaşmaya çalışılıyor.

Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları 2019 yerel seçimleri yaklaşırken Doğanşar Haber ailesi olarak bizde, Ülkemizde yaşanacak seçim çalışmalarının ülkemize, Sivas’ımıza ve güzel ilçemiz Doğanşar’a hayırlar ve hizmetler getirmesini temenni ediyor, tüm Doğanşar Belediye Başkan Aday Adayları’na hayırlı çalışmalar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz