Doğanşar Çatpınar Köyü-Dernek Yönetimi
Doğanşar Çatpınar Köyü-Dernek Yönetimi

Çatpınar’lılar Kongre İçin Dernek Merkezinde Bir Araya Geldi

Doğanşar Çatpınar Köyü dernek kongresinde, Çatpınar köylüleri, yeniden dernek başkanlarını ve yeni yönetim kurulunu seçmek üzere genel kurul toplantısında bir araya geldi.
Geniş bir katılımla gerçekleştirilen kongre 14 Ocak 2018 Pazar günü Saat 13:00’da Mecdiyeköy’deki bulunan dernek merkezinde gerçekleştirildi.

KONGREYE KATILIM YOĞUNDU

Sivas Doğanşar Çatpınar Köyü dernek üyeleri ve çevre köylerden gelen misafir katılımcılar genel kurul toplantısına erken saatlerde gelerek birbirleriyle hasbihal ettiler.

Derneğin Mecidiyeköy’de bulunan lokalinde gerçekleşen kongre, yapılan hazırlıkların ardından İstiklal Marşı ve Saygı duruşu akabinde divan üyelerinin seçilmesi ile başladı.

Divan başkanlığını ve kongreyi Mehmet Arslan yönetti.

Doğanşar Çatpınar Köyü Kongresi
Doğanşar Çatpınar Köyü Kongresi

ÇATPINAR KÖYÜ KONGRESİNDE TEK ADAY

Kongreye tek liste sunularak devam edildi. Doğanşar Çatpınar Köyü dernek başkanı Fikret Ayaz kongre için gelen misafirleri karşılayarak, katılımları için teşekkür etti, fikir alışverişinde bulundu.

FİKRAT AYAZ TEK ADAY

Eski Başkan Fikret Ayaz divan başkanı Mehmet Arslan tarafından yönetilen genel kurula, yeni yönetim kurulu listesini takdim etti.

Listelerin divan kuruluna teslim edilmesinden sonra, divan başkanı Mehmet Arslan, tek liste ile girilen kongrede, Fikret Ayaz ve yeni yönetimini, yeni dernek başkanı ve yönetim kurulu olarak ilan etti.

Doğanşar Çatpınar Köyü-Dernek Yönetimi
Doğanşar Çatpınar Köyü-Dernek Yönetimi

Yapılan oylamanın sonucunda, uzun bir süredir Çatpınar Köyü Dernek başkanlığını yürüten Fikret Ayaz tek liste ile girdiği kongreden yine başkan olarak güven tazeledi.

Sonuçlarının açıklanmasının ardından Yeni başkan Fikret Ayaz kendisini oylayan  tüm köylülerine teşekkürlerini iletti.

Kongre sonrasında yeni başkan Fikret Ayaz ve yeni yönetim kurulu ilk iş olarak Fatih Sultan Mehmet Han’ın türbesine giderek ziyarette bulundular.

YENİ YÖNETİM KURULUNDA DİKKAT ÇEKEN BİR İSİM

Fikret Ayaz başkanlığında seçilen yeni yönetim kuruluna taze kan olarak yeni isimlerde eklendi.

Yeni yönetim kurulundaki en dikkat çeken isimlerden birisi de Sosyal içerikli organizasyonla ve gençlik aktiviteleriyle öne çıkan ikinci başkan İlhan Kaya oldu.

İlhan Kaya
İlhan Kaya

İlhan Kaya ve beraberindeki genç ekip daha önceki yıllarda;
Şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret, Gençlerle Çanakkale Gezisi, Çatpınar Gençlik Futbol turnuvası, Öğrencilere burs,

Sokak hayvanlarına mama kampanyası ve Sılai Rahim için ev ziyaretleri gibi önemli organizasyonlarda aktif rol aldılar.

Yönetim kuruluna 2. Başkan olarak giren İlhan Kaya beraberinde gençlik kollarından gençlerle birlikte yönetimde görev aldı.

Çatpınar Köyü Yeni dernek yönetiminde yeni gençlerin görev alması ileride yapılacak farklı organizasyonların ve gençlik katılımlı vizyon değişikliğinin habercisi oldu.

DOĞANŞAR ÇATPINAR KÖYÜ DERNEĞİ YENİ YÖNETİM KURULU

1-Fikret Ayaz (Başkan)
2-İlhan Kaya (Başkan Yardımcısı)
3-Ceyhun Karamuk
4-Zekeriya Söylemez
5-Mustafa Küçük
6-Burhan Tataroğlu
7-Ahmet Çorum

Bizde Doğanşar Haber Ailesi olarak Doğanşar Çatpınar Köyü yeni dernek Başkanı Fikret Ayaz ve yönetim kuruluna hayırlı hizmetler diliyor, istedikleri her zamanda yanlarında olacağımızı bildiriyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz