Resmi Gazete’de yayımlanan 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz Şırnak Uludere Kaymakamlığına atandı.Resmi Gazete’de yayımlanan 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

Kaymakam Ahmet Solmaz’ın Yeni Yeri Şırnak

Resmi Gazete’de yayımlanan 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerleri liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildi.

 

Sivas Vali Yardımcısı Mehmet Polat Edirne Vali Yardımcılığına,
Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına, Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz Şırnak Ulu Dere Kaymakamlığına,
Divriği Kaymakamı Muhammet Öztabak Van Bahçesaray Kaymakamlığına,
Kangal Kaymakamı Cuma Emeç ise Tunceli Hozat Kaymakamlığına atandı.

Sivas Vali Yardımcılığına Hikmet Dengeşik Atandı

İstanbul Vali Yardımcısı Hikmet Dengeşik Sivas Vali Yardımcılığına, Malatya Arapgir Kaymakamı Mehmet Erdem Şarkışla Kaymakamlığına, Ağrı Vali Yardımcısı Hidayet Sarı ise Suşehri Kaymakamlığına atandı.
sivas vali yardımcısı hikmet dengeşik
sivas vali yardımcısı hikmet dengeşik

Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz Kimdir?

1 yıllık bir görev süresince Doğanşar ilçesinde hizmetler gerçekleştiren Ahmet Solmaz yeni atama yeri Şırnak Uludere oldu.

İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu kararname ile Eski Kaymakam Mustafa Serin’in yerine gelen Solmaz, Doğanşar ilçesinde bir çok hizmette aktif görev alarak görev yaptığı ilçelerde de adından sıkça bahsettirdi.

Doğanşar Kaymakamı Ahmet Solmaz Hakkında daha detaylı bilgi almak istersiniz BURAYA bakabilirsiniz.

Kaynak:İHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz