Yeşil Beyaz Aşkı

Sivas Belediyespor yeşil beyaz renkleri ile sahalarda mücadele eden ve temel olarak futbol üzerine yoğunlaşmış olan bir kulüptür.

Bir dönem Sivas Dört Eylül Belediyespor olarak ligdeki yerini almış olan kulüp iç saha maçlarında Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’nu kullanmaktadır.

2017-2018 sezonunda 2. Ligde mücadele eden kulübün futbol takımı, elde etmiş olduğu başarılarla 1. lige yükselme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Altyapı çalışmaları ile futbol liglerine kazandırılacak genç sporcular için kendilerini gösterme ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Sivas Belediyespor
Sivas Belediyespor

Sivas Belediyespor Farklı Branşlarda Hizmet Veriyor

Sivas belediyespor futbol konusunda sergilemiş olduğu başarılarla adından söz ettirirken aynı zamanda farklı branşlarda sporculara da kapılarını açmış durumdadır.

Hentbol, tekvando, wushu ve karate sporlarını profesyonel olarak yapmak isteyenler için olanak sunulmaktadır.

Kulüp yalnızca erkekler için değil kadınlar için de takımla birlikte mücadele edebilecekleri profesyonel sportif faaliyetlere aracılık etmektedir.

 

Sivas şehrinin bir markası haline gelen Sivas Belediyespor’un onursal başkanlığını Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın yürütmektedir.

Sivas valisi Davut Gül ve Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın kulübe gerekli ilgi ve alakayı en üst seviyede göstermekte, çoğu zamanda kulübün sportif etkinliklerini katılmaktadırlar.

Vali Gül, “Belediyespor Şehrimizin Bir Markasıdır”

Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Hasan Karaman’ın yakın zamanda vali Davut Gül’e gerçekleştirdiği  desteklerinden dolayı teşekkür ve nezaket ziyareti esnasında Vali Gül belediyespora olan yakınlığından övgüyle bahsetmiştir.

Ziyarette 2. Başkan Ali İzgi ve Ferdi Sporlar ve Tesis Sorumlusu Osman Yılmaz da hazır bulunmuş, Başkan Karaman Vali Gül’e kulüp faaliyetleri hakkında bilgi vermiştir.

Vali Gül gerçekleşen ziyarette Sivas Belediyespor için şehrimizin bir markası olduğunu ifade ederek Belediyespor’un Sivasspor’dan sonra ilimizin tanıtımı noktasında büyük rolü olduğundan bahsetmiştir.

Sivas Belediyespor Futbolcu ve Yedek Kadrosu

Yakup BUGÜN KALECİ, Nevzat ÇİZMECİ KALECİ, Tunay ACAR DEFANS, Şükrü CANPOLAT DEFANS, Tolga TEKİN DEFANS, Mert YILDIZ DEFANS, Fatih KAMA DEFANS, Ali AYDIN DEFANS, Nuri Melih MURSAL DEFANS, Adem GÖKÇE DEFANS, Yakup YİĞİT DEFANS, Ozan KILIÇOĞLU ORTA SAHA Onur BEKTAŞ ORTA SAHA, Seyid Ahmet HAN ORTA SAHA, İsmail AYAZ ORTA SAHA, Serhat AYVAZ ORTA SAHA, Mustafa AYDIN ORTA SAHA, Gürkan ARSLAN ORTA SAHA, Ali Kemal BAŞARAN ORTA SAHA, Niyazi Batuhan SALMAN SOL AÇIK, Mehmet Fatih AYIK SOL AÇIK, Ömer DEMİRCAN SOL AÇIK, İsmail BULUT SAĞ AÇIK, Abdurrahman KUYUCU SAĞ AÇIK, Mehmet Uğur TÜLÜMEN FORVET, Emrah BEDİR FORVET, Ali ERCAN FORVET

Sivas Belediyespor Kadrosu
Sivas Belediyespor Kadrosu

Sivas Belediyespor Adres, Harita ve İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir Mahallesi Erzincan-Erzurum Çevre Yolu Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Merkez/ Sivas
Telefon: 0 (346) 211 28 58
Faks: 0 (346) 211 28 00
Kulüp Resmi Web Sitesi:  http://sivasbelediyespor.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz