Spor

sivasspor, sivasspor kadro, sivasspor haberleri, sivasspor maçları, sivasspor teknik direktörü, sivasspor başkanı, mecnun otyakmaz, sivasspor kulübü, en güncel sivasspor haberleri, son dakika sivasspor

Sivas Doğanşar Güreşleri Kitabı

Doğanşar Güreşleri Nihayet Kitap Haline Getirildi

Doğanşar hakkında birçok araştırma ve kitap yazan, kendisi de Doğanşarlı olan, Eğitimci, Araştırmacı-Yazar ve Tarihçi Fikri Karaman Doğanşar Güreşleri’ni kitap haline getirdi. Doğanşar Güreşleri Kitabı;Tarihi Kırkpınar güreşleri gibi, Türkiye’nin güreş alanında gelenekselleşen Doğanşar Güreşleri, geçmişten günümüze kadar yörede yapılan tüm güreşleri ve güreş tarihini gün yüzüne çıkardı.

Sivas Belediyespor Sivas Şehrinin Markasıdır

Sivas Belediyespor yeşil beyaz renkleri ile sahalarda mücadele eden ve temel olarak futbol üzerine yoğunlaşmış olan bir kulüptür. Bir dönem Sivas Dört Eylül Belediyespor olarak ligdeki yerini almış olan kulüp iç saha maçlarında Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’nu kullanmaktadır.
Doğanşar Güreşleri

DOĞANŞAR GÜREŞTE YENİ ŞAMPİYONLAR YETİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR

Güreşleri ve Şampiyonlarıyla Meşhur İlçe Doğanşar Yeni Şampiyonlar Yetiştirmeye Devam Ediyor. Şampiyon Güreşçi Batuhan Kucur Olimpiyat Yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Sivasspor Yigidolarını Arıyor, Futbol Akademisi Başlıyor

Sivassporun "Futbol Akademisi Projesi" kapsamında başlattığı Sivasspor Futbol Okulu kayıtları başladı. Sivasspor resmi kulüp sitesinin yaptığı açıklamaya göre Sivasspor Futbol Okulu 27 Ocak 2018'den itibaren çalışmalarına başlayarak yıl sonuna kadar aralıksız futbol eğitimi verecek.
Beşiktaş Sivasspor Maçı

Beşiktaş Sivasspor Maçı Ne Zaman Saat Kaçta Hangi Kanalda?

Beşiktaş Sivasspor Maçı saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak sorularının yanıtı bu haberde.
Sivasspor Trabzonspor Maçı Biletleri

Sivasspor Trabzonspor Maçı Biletleri Satışa Çıkarıldı

Sivasspor Trabzonspor Maçı Biletleri satışa çıkarıldı. Sivasspor'un resmi internet sitesinden bilet satışları hakkında taraftarlara uyarılar ve bilgiler verildi.
Mecnun Otyakmaz

Mecnun Otyakmaz: Kadıköy’de kazanacağız

Kadıköy'e Kazanmaya Geliyoruz En çok okunan Spor gazetelerinden biri olan FANATİK’e konuşan Mecnun Otyakmaz, “Fenerbahçe maçının çok zor geçeceğini biliyoruz ancak ben takımıma ve teknik kadroma güveniyorum. Kadıköy’e kazanmaya geliyoruz” dedi.

SOFRA

Fotoğraflarla Sivas Yöresel Lezzetleri

Hepsi birbirinden enfes Fotoğraflarla Sivas Yöresel Lezzetleri ve Sivas Sofra Kültürü en kolay tarifleriyle ve hazırlanışlarıyla birlikte burada...

Sivas’ta “Kışlar Daha Güzel” Projesi Doğanşarlı Öğrenciler ile sonlanacak.

Sivas'ta "Kışlar Daha Güzel" projesi kapsamında ilçelerden gelen öğrencilere Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde kayak ve değerler eğitimi Doğanşarlı Öğrenciler ile sonlanacak. Sivas...